Zeynep Golf Resort 5*

Zeynep Golf Resort 5*Zeynep Golf Resort 5*Zeynep Golf Resort 5*Zeynep Golf Resort 5*Zeynep Golf Resort 5*
Zeynep Golf Resort 5*Zeynep Golf Resort 5*

The Sentido Zeynep Golf Resort je moderní komplex se stylovými a prostornými pokoji. Leží v Beleku u hřišť Carya a National, jejichž Green Fee má v nabídce.

Jedná se o nejlevnější variantu ubytování s All Inclusive. Hotel leží naproti sesterskému hotelu Zeynep Resort, jehož zahrady a plážový servis je zdarma k dispozici. Samotný hotel má k dispozici 8 restaurací s různou tématikou – italskou, středozemní, čínskou, tradiční tureckou, mexickou a s mezinárodními specialitami. V hotelovém wellness centru the Sultan´s Spa, které je vkusně zařízeno, můžete relaxovat.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, tresorem, minibarem, koupelna je se sprchoua toaletou, k dispozici je fén. Pokoje mohou mít balkón, ale ne vždy.     

 

 


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Carya golf course

  Carya (par 72, 6.571 m, HCP 28/36) klasické mistrovské hřiště leží na zvlněném pískovcovém podkladu. Pohled na hustá vřesoviště, která lemují fairwaye spolu s mnoha piniemi a eukalypty, připravují jedinečný zážitek. Hřiště je vhodné pro všechny úrovně golfistů. V poslední době bylo zvoleno 99. nejlepším hřištěm v kontinentální Evropě.
  Detail
  Carya golf courseCarya golf course
 •  
 • National Golf Club

  National Golf Club (par 72, délka 6.232 m, HCP 28/36) –  nejstarší 18 jamkové hřiště v Beleku je nejobtížnějším, ale zároveň i jedním z nejkrásnějších v Beleku. Hřiště je jemně zvlněné a vine se mezi borovicemi a eukalypty. Z fairwayí jsou nádherné pohledy na zasněžené vrcholky Taur.
  Detail
  National Golf ClubNational Golf Club