Zala Springs Resort

Aktuální nabídka 1 zájezdů
Zala Springs ResortZala Springs ResortZala Springs ResortZala Springs ResortZala Springs Resort
Zala Springs ResortZala Springs Resort

 

Lokalita: Golfové středisko Zala Springs Resort se nachází v západním Maďarsku v půvabné vesničce Zalacsány, 7 km od termálního města Hévíz, kousek od jezera Balaton. Golfový resort se rozprostírá na 160 ha podél řeky Zala.   

Ubytování: Areál tvoří luxusní apartmánové domy, jsou tu však i krásné samostatné vily, dále k areálu patří klubovna, konferenční místnost, restaurace a bar.  Kromě golfu můžete rybařit, hrát tenis, procházet se v klidném prostředí mezi vinicemi nebo se třeba projet na koni. Samozřejmě můžete navštívit termální lázně v Hévízu.

 

Apartmány: Ubytování tvoří moderně zařízené apartmány,které jsou vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, ledničkou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Součástí je vždy koupelna se sprchovým koutem.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 3 / 3

Tour info
Ubytování: Zala Springs Resort
Destinace: Maďarsko
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

  • Zala Springs Golf Resort

    V půvabné vesničce Zalacsány v západním Maďarsku je od poloviny září 2015 otevřeno nové 18 jamkové hřiště Zala Springs Golf Resort (par 72, 6.650 metrů). Hřiště leží v proslulém vinařském regionu nedaleko Balatonu poblíž lázní Hévíz. Toto unikátní hřiště pochází z dílny Roberta Trent Jonese II. Leží na ploše 160 ha podél řeky Zala. Je charakterizováno množstvím jezírek s potoky, jeho...
    Detail
    Zala Springs Golf ResortZala Springs Golf Resort