TOSCANA RESORT CASTELFALFI*****

Aktuální nabídka 7 zájezdů
TOSCANA RESORT CASTELFALFI***** TOSCANA RESORT CASTELFALFI***** TOSCANA RESORT CASTELFALFI***** TOSCANA RESORT CASTELFALFI***** TOSCANA RESORT CASTELFALFI*****
TOSCANA RESORT CASTELFALFI***** TOSCANA RESORT CASTELFALFI*****

Zrekonstruovaný areál bývalého skladu tabáku leží v nádherné toskánské krajině. Kousek od San Gimignano, v srdci florentského venkova najdete panenskou přírodu, tradice a skvělou kuchyni – dolce vita v nejlepším stylu.

Skvělá  kombinace moderní budovy hotelu s historickými objekty, majestátní toskánské kopce, vinice a olivové háje tvoří společně skutečně dokonalé prostředí pro relaxaci. Součástí hotelu je spa o rozloze přes 1000 m2  s vyhřívanými venkovními a vnitřními bazény. Standartní pokoje, kterých je 31, se nacházejí v historické budově a jsou zařízeny v toskánském stylu. Ve všech restauracích v resortu Castelfalfi se vaří výhradně z toskánských surovin – od masa po víno, od olivového oleje po sladkosti – jednoduše, s intenzívní chutí sezónních produktů.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 3/2

Tour info
Ubytování: TOSCANA RESORT CASTELFALFI*****
Destinace: Toskánsko
Zvolte termín:

  Blízká a partnerská hřiště

  • GOLF CLUB CASTELFALFI

   Nejdelší italské hřiště, 27 jamek s celkovou délkou fairwayí téměř 10 km je rozděleno na osmnáctijamkový MOUNTAIN Course a devítijamkový LAKE Course. Architektům hřiště se podařilo umocnit krásu toskánské krajiny – za ekologii hřiště byli vysoce oceněni. Hřiště patří k nejobtížnějším v Evropě, ale i méně zkušení golfisté si hru naplno užijí.        
   Detail
   GOLF CLUB CASTELFALFI GOLF CLUB CASTELFALFI GOLF CLUB CASTELFALFI