Tivoli Lagos****

Aktuální nabídka 1 zájezdů
Tivoli Lagos****Tivoli Lagos****Tivoli Lagos****Tivoli Lagos****Tivoli Lagos****
Tivoli Lagos****Tivoli Lagos****

Poloha: Hotel leží v centru města Lagos které je vzdáleno asi 65 minut jízdy autem od letiště ve Faru. V blízkosti jsou všechna golfová hřiště jižního Portugalska. Privátní písečná pláž je ve vzdálenosti 2 km a hotel na ni poskytuje od března do října bezplatnou dopravu. Na pláži je rozlehlý bazén a nabídka sportovního vyžití.

 

Hotel: Hotel nabízí menší SPA s vnitřním i venkovním bazénem, fitness, půjčovnu kol, tenisový kurt. K dispozici je restaurace s terasou, kde se grilují portugalské speciality, lobby bar nabízí živou hudbu. Wi-fi ve veřejných prostorách je za příplatek 15 Euro/den.

 

 

Ubytování: Všechny pokoje jsou klimatizované, mají balkón s výhledem do zahrady, satelitní TV, minibar. Koupelny jsou vybaveny fénem.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7/5

Tour info
Ubytování: Tivoli Lagos****
Destinace: Algarve
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

 • Morgado do Reguengo Golf Course

  18-ti jamkové hřiště se nachází ve zvlněném zeleném údolí Algarve. Jedná se o jedno z nejdelších hřišť v Algarve (par 73). Hlavní charakteristikou hřiště jsou velké greeny, které kladou vysoké nároky na dobré patování. Nesmíme také zapomenout zdůraznit hluboké bunkry, které jsou spíše typické pro skotská hřiště. Vítr, jak je to obvyklé v Algarve, může hrát také velkou roli při dobývání jamek na hřišti...
  Detail
  Morgado do Reguengo Golf CourseMorgado do Reguengo Golf Course
 •  
 • Alamos Golf Club

  Alamos je mladší sestra golfového hřiště „Morgado do Reguengo Golf Course“.  Hřiště je charakteristické dvěma velkými jezery a krásným výhledem na hory Monchique. Každá jamka je dobře ohraničena domácími dřevinami. Zeleň je menší, ale pravidelná. Naopak nepravidelné fairwaye jsou mnohem přísnější než na hřišti Morgado, které leží v těsné blízkosti.
  Detail
  Alamos Golf ClubAlamos Golf Club
 •  
 • Boavista Golf Course

    Boavista Golf Course (par 71, 5.737 m, HCP 28/36)  - 18 jamkové golfové hřiště Boavista se nachází v těsné blízkosti města Lagos. Nabízí dvě odlišné části hry poskytující širokou škálu atraktivních a zajímavých jamek. Fairwaye jsou lemovány vzrostlými borovicemi, palmami, mandloněmi, fíky a olivovníky. Boavista Golf Course nabízí překrásné výhledy, velkolepé scenérie na křišťálovou vodu Atlantského oceánu,...
  Detail
  Boavista Golf CourseBoavista Golf Course
 •  
 • Espiche Golf Course

  Espiche Golf Course (par 72, 5.862 m, HCP 28/36)  - nádherné 18 jamkové hřiště bylo postaveno teprve v roce 2012 a je nejmladším z golfových hřišť na Algarve. Leží kousek od města Lagos. Mírně zvlněné fairwaye jsou zasazeny v otevřené krajině uprostřed vinic s výhledem na pohoří Monchique. Úzké fairwaye jsou lemovány stromy, zvlněné greeny s okolními bunkry vyžadují přesnost úderu. Samozřejmostí...
  Detail
  Espiche Golf CourseEspiche Golf Course
 •  
 • Santo Antonio Golf Course

  Santo Antonio Golf Course (par 71, 5.712 m, HCP 28/36) – 18 jamkové hřiště leží 14 km od Lagosu. Toto velkolepé hřiště vás uchvátí svojí rozmanitostí. Budete si připadat jako na horské dráze. Jednotlivé jamky jsou lemovány roklemi, potoky a jezery. Hřiště je náročné na fyzickou připravenost. Ve chvílích oddechu si můžete vychutnat fantastické výhledy na okolní krajinua Atlantský oceán.
  Detail
  Santo Antonio Golf CourseSanto Antonio Golf Course