Meliá Hacienda del Conde*****

Meliá Hacienda del Conde*****Meliá Hacienda del Conde*****Meliá Hacienda del Conde*****Meliá Hacienda del Conde*****Meliá Hacienda del Conde*****
Meliá Hacienda del Conde*****Meliá Hacienda del Conde*****

 

Poloha: Luxusní hotel Meliá Hacienda del Conde se nachází na severozápadě Tenerife ve městě Buenavista del Norte cca 60 Km od letiště. Golfové hřiště Buenavista je vzdálené 1 km.

 

Hotel: Hotel leží přímo u moře. Postorné a elegantní pokoje poskytují nádherné výhledy na Atlantický oceán.  Hotel má nádherný bazén ve tvaru laguny a skvěle zařízené SPA. Hotel je určen pouze pro dospělé návštěvníky. Nadchne Vás svojí profesionalitou služeb, vynikající kuchyní (jsou tu 3 restaurace) a nádherným přírodním prostředím.

 

Ubytování: Pokoje jsou prostorné a světlé, zařízené v koloniálním stylu, všechny s výhledem na moře. Vyznačují se vysokou kvalitou ložního prádla, k dispozici je satelitní TV, klimatizace, Wi-Fi, trezor, mini bar, fén a telefon.

 

 


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Buenavista Golf

  Buenovista Golf (par 72, 5747 m, HCP 28/36). Malebné 18-ti jamkové hřiště leží na severozápadě Tenerife mezi Atlantickým oceánem a impozantním pohořím Teno. Hřiště, které navrhl Seve Ballesteros v souladu s harmonií s okolním prostředím, bylo otevřeno v roce 2003. Nádherné jsou výhledy na sopku i moře, některé jamky jsou v blízkosti útesů skalnatého prostředí.
  Detail
  Buenavista GolfBuenavista Golf
 •  
 • Real Club de Golf Tenerife

  Real Club de Golf Tenerife: hřiště bylo založeno v roce 1932 a je jedním z nejstarších ve Španělsku. Nachází se v severozápadní části Tenerife. 18-ti jamkové hřiště, které má typický britský vzhled, poskytuje nádherné výhledy na sopku Teide. Je charakterizováno obtížnými přírodními překážkami a určeno spíše hráčům s nízkým handicapem. Hřiště je i náročnější na fyzickou kondici hráčů – je zde...
  Detail
  Real Club de Golf TenerifeReal Club de Golf Tenerife