Hotel TROYA****

Aktuální nabídka 12 zájezdů
Hotel TROYA****Hotel TROYA****Hotel TROYA****Hotel TROYA****Hotel TROYA****
Hotel TROYA****Hotel TROYA****

Pro cestovatele, kteří se rozhodnout pro návštěvu Costa Adeje, je Hotel Troya tou správnou volbou zaručující oddych a osvěžení. Toto ubytování je známé pro své rodinné prostředí a tím, že se nachází blízko skvělých restaurací a atrakcí. I díky tomu je Hotel Troya tou pravou volbou pro prozkoumání Costa Adeje.

Hotel Troya je rodinný hotel, který hostům v pokojích nabízí vybavení, mezi kterým nechybí plochá TV a klimatizace, a také umožňuje jednoduché propojení se světem díky internetu zdarma.

Pro ty, co chtějí navštívit oblíbené památky během svého pobytu v Costa Adeje, se Hotel Troya nachází jen kousek od místa Estacion De Guaguas (1,0 km) a Ghe Pel Ling Canarias Centro De Estudios De Budismo Tibetano Mahayana (1,5 km).

Během své návštěvy nezapomeňte navštívit některé restaurace mořské plody, včetně podniků La Torre Del Mirador, Restaurante Las Rocas a Restaurant Limoncello, které se nacházejí v blízkosti zařízení Hesperia Troya Hotel.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7/5 se snídaní

Tour info
Ubytování: Hotel TROYA****
Destinace: Tenerife
Zvolte termín:

  Golfový balíček 7/5 s polopenzí

  Tour info
  Ubytování: Hotel TROYA****
  Destinace: Tenerife
  Zvolte termín:

   Blízká a partnerská hřiště

   • Golf Del Sur

    Golf del Sur (par 36, 36, 36, 2959 m, 2957 m, 2853 m, HCP 28/36), nádherné 27-mi jamkové hřiště na břehu Atlantického oceánu s prostornými fairwayemi a bunkry s vulkanickým pískem, uprostřed bujné vegetace s palmami a obrovskými starými kaktusy. Severní devítka je umístěna v půvabné krajině, jižní devítka je technicky náročnější a nejnovější devítka Links se vyznačuje nádhernými výhledy do okolí. 
    Detail
    Golf Del SurGolf Del Sur
   •  
   • Costa Adeje

    Golf Costa Adeje (par 9, 18,2223, m,5889 m, HCP 28/36), 27-mi jamkové hřiště je technicky náročné s okouzlujícími výhledy na moře, hory a blízký ostrov Gomeru. Široké fayirwaye jsou lemovány vzrostlými palmami a strmými roklinami, greeny jsou obklopeny strategicky umístěnými bunkry. V roce 2003 se tu pořádalo Canarias Spanish Open obsazené nejlepšími evropskými hráči (Sergio Garcia, Severiano Ballesteros, Paul McGinley atd.).
    Detail
    Costa AdejeCosta Adeje
   •  
   • Las Americas

    Golf Las Américas (par 72,5860 m, HCP 28/36), pečlivě udržované hřiště je charakterizováno širokými, rovnými fairwayemi, které lemují vysoké palmy. Na hřisti, které leží přímo na břehu moře, jsou potoky s vodopády. Hřiště je perfektně zasazeno do vulkanické krajiny. Je vhodné pro začátečníky i pokročilé hráče.
    Detail
    Las AmericasLas Americas