Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+

Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+
Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+Greenfield Hotel Golf & Spa of Bükfürdő****+

Poloha

Hotel Greenfield**** leží v srdci lázeňské oblasti v Západním Zadunají, jež je známé svými termálními prameny. Hotel leží přímo u golfového hřiště Birdland Golf Club. Vzdálenost od Prahy je 439 km, z Brna  237 km a z Bratislavy 112 km.

Hotel 

Komlex s 207 nadstandardními pokoji se nachází ve vlastním parku o velikosti přes 1.000.000 m2 s rozmanitou florou a faunou. V parku je přes 10.000 topolů, více než 100 druhů ptáků, 7 jezer. V hotelu je fitness, kulečník, restaurace a bary, kolem hotelu je terasa, kde můžete v naprostém klidu relaxovat. V hotelových lázních jsou termální bazény, venkovní bazén, sportovní bazén, dětský bazén, finská sauna, Bio sauna, infra sauna, solná jeskyně, bylinná komora, tepidárium, frigidárium. V rámci ubytování se můžete zúčastnit sportovních programů (aqua fitness, Nordic Walking, pilates...). 

 

Ubytování

Klimatizované komfortní dvoulůžkové pokoje s cca 28 m2 obsahují malou lednici a vestavěný trezor, WiFi zdarma, psací stůl, telefon, televizi s nabídkou satelitních kanálů. Koupelna s vanou nebo sprchou, fén.


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

  • Birdland Golf Club

    Golfový klub Birdland se řadí k tomu nejlepšímu, co Maďarsko nabízí. Hřiště bylo vybudováno v roce 1991 v malebném prostředí lázeňského městečka. Evropskou PGA je doporučováno jako jeden z nejlepších golfových resortů Evropy. 18-ti jamkové mistrovské golfové hřiště se může pyšnit jednou z nejmodernějších evropských kluboven, která se nachází v...
    Detail
    Birdland Golf ClubBirdland Golf Club