Dolomitengolf Suites

Aktuální nabídka 5 zájezdů
Dolomitengolf Suites Dolomitengolf Suites Dolomitengolf Suites Dolomitengolf Suites Dolomitengolf Suites
Dolomitengolf Suites Dolomitengolf Suites

Poloha

Východní Tyrolsko, přímo u 36-jamkového mistrovského golfového hřiště Dolomitengolf. Leží cca8 kmod městečka Lienz,104 kmvýchodně od Villachu,612 kmz Prahy a586 kmz Brna.

Hotel

Elegantní hotel, který byl otevřen teprve v roce 2012. Je umístěn v nádherné přírodě obklopen panoramaty hor Dolomit Lienz, přičemž všechny pokoje = suity mají výhled na golfové hřiště. Hotel leží v zahradě s přírodním rybníkem a vyhřívaným bazénem na teplotu 29 stupňů (od března do října). Ubytování je ve suitách od45 m2 do156 m2. Všechny jsou zařízeny luxusním dubovým nábytkem, koupelny jsou tvořeny kvalitním přírodním kamenem. Hotel nabízí bezplatné připojení WiFi, na pokojích je zdarma možnost přípravy kávy a čaje a minerální voda. V hotelu jsou k dispozici 3 druhy saun. V rámci dovolené doporučujeme kromě golfu projížďky na kolech podél řeky Drávy, či v obtížnějším horském terénu Dolomit, pěší turistiku v nedotčené přírodě kolem horských jezer, případně si vyzkoušet rafting. 

Ubytování

Junior Suite:45 m2,luxusní vybavení, minibar, psací stůl, TV, koupelna s vanou, fén, župan, orientace na jih. Balkón nebo terasa s výhledem na golfové hřiště a bazén.

Dvoupokojový Suite: 61 m2, zařízení stejné jako Junior Suite, navíc prostorný obývací pokoj se sezením a velkým jídelním stolem

Stravování: polopenze sestává ze skvostné gurmánské snídaně a vynikajícího 4-chodového menu v hotelové restauraci Vincena..

 


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 3 / 3 unlimited (čtvrtek - neděle) Junior Suite

Tour info
Ubytování: Dolomitengolf Suites
Destinace: Rakousko
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

  • Dolomitengolf course

    Hřiště Dolomitengolf (Focus course: par 36, 2.981m, Sharp course: par 36, 2.997m, Swisslife course: par 36, 2.879m), je jedním z nejlepších golfových hřišť v Alpách. Je tvořeno čtyři 9-jamkovými hřišti, která jsou umístěna v nádherné přírodě Dolomitů v širokém slunném údolí řeky Drávy. Jsou zde romantická jezera, dlouhé fairwaye a zvlněné greeny. Hřiště je určeno především...
    Detail
    Dolomitengolf courseDolomitengolf course