Cornelia De Luxe Resort

Aktuální nabídka 7 zájezdů
Cornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe Resort
Cornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe Resort

Poloha: Hotel leží na písečné pláži nedaleko 27 jamkového golfového hřiště Cornelia Golf Club. Letovisko Belek je vzdáleno 4 km a mezinárodní letiště Antalya cca 35 km.

Hotel: má celkem 358 pokojů, které jsou v pětipodlažní hlavní budově nebo ve dvoupatrových vilách. Dále se zde nachází 8 barů a strava formou all inclusive se podává v pěti restauracích, které servírují např. pokrmy turecké, asijské, francouzské nebo středomořské. Hosté mohou využívat 5 bazénů, přičemž lehátka u nich i na pláži jsou zdarma. V resortu je možnost provozovat fitness, basketbal, plážový volejbal, tenis, kulečník, bowling a další. Dále hotel nabízí služby Crassula ECO Spa a centrum disponuje, saunou, tureckými lázněmi, párou, vířivkou, masážemi a dalšími relaxačními či terapeutickými procedurami.

Dvoulůžkové pokoje 35-40 m2: klimatizace, koupelna / WC, fén, LCD TV se satelitem, teleon, minibar, safe, balkon s výhledem na moře.

Rodinné pokoje 55 m2: jsou většinou ve vilách a jsou to 2 propojené dvoulůžkové pokoje v jednom či dvou podlažích se 2 koupelnami a balkonem

Pokoje v bungalovech - typ B: stejné jako typ A, ale prostornější s možností třetího lůžka.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7 / 3 s all inclusive

Tour info
Ubytování: Cornelia De Luxe Resort
Destinace: Turecko
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

 • Tat golf course

  Tat je charakterizováno fairwayemi podél moře s mírným osvěžujícím vánkem a krásnými výhledy na pohoří Taurus. Je tvořeno třemi devítijamkovými hřišti Tat Mediterraen (par 36, 3.088 m, HCP 28/36), Tat Forest (par 36, 2.968 m, HCP 28/36) a Tat River (par 36, 3.104 m, HCP 28/36). První dvě jsou charakterizována kopcovitým rázem a vyvýšenými fairwayemi s množstvím vodních překážek včetně...
  Detail
  Tat golf courseTat golf course
 •  
 • Cornelia Faldo

  Cornelia  je hřiště, které designoval Nick Faldo. Sestává ze 3 devíti-jamkových hřišť, jejichž kombinací vznikají 3 osmnáctky:  Princ (par 72,6.373 m, HCP 28/36), Queens (par 72,6.411 m, HCP 28/36) a Kings (par 72,6.324 m, HCP 28/36). Hřiště jsou propracovaná do posledního detailu a jsou charakterizována nádhernými fairwayemi a rozlehlými greeny. Hra na tomto hřišti patří k nezapomenutelným zážitkům. 
  Detail
  Cornelia FaldoCornelia Faldo
 •  
 • National Golf Club

  National Golf Club (par 72, délka 6.232 m, HCP 28/36) –  nejstarší 18 jamkové hřiště v Beleku je nejobtížnějším, ale zároveň i jedním z nejkrásnějších v Beleku. Hřiště je jemně zvlněné a vine se mezi borovicemi a eukalypty. Z fairwayí jsou nádherné pohledy na zasněžené vrcholky Taur.
  Detail
  National Golf ClubNational Golf Club