Cornelia De Luxe Resort

Aktuální nabídka 24 zájezdů
Cornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe Resort
Cornelia De Luxe ResortCornelia De Luxe Resort

Poloha: Hotel leží na písečné pláži nedaleko 27 jamkového golfového hřiště Cornelia Golf Club. Letovisko Belek je vzdáleno 4 km a mezinárodní letiště Antalya cca 35 km.

Hotel: má celkem 358 pokojů, které jsou v pětipodlažní hlavní budově nebo ve dvoupatrových vilách. Dále se zde nachází 8 barů a strava formou all inclusive se podává v pěti restauracích, které servírují např. pokrmy turecké, asijské, francouzské nebo středomořské. Hosté mohou využívat 5 bazénů, přičemž lehátka u nich i na pláži jsou zdarma. V resortu je možnost provozovat fitness, basketbal, plážový volejbal, tenis, kulečník, bowling a další. Dále hotel nabízí služby Crassula ECO Spa a centrum disponuje, saunou, tureckými lázněmi, párou, vířivkou, masážemi a dalšími relaxačními či terapeutickými procedurami.

Dvoulůžkové pokoje 35-40 m2: klimatizace, koupelna / WC, fén, LCD TV se satelitem, teleon, minibar, safe, balkon s výhledem na moře.

Rodinné pokoje 55 m2: jsou většinou ve vilách a jsou to 2 propojené dvoulůžkové pokoje v jednom či dvou podlažích se 2 koupelnami a balkonem

Pokoje v bungalovech - typ B: stejné jako typ A, ale prostornější s možností třetího lůžka.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7 / 5 unlimited golf + All Inclusive

Tour info
Ubytování: Cornelia De Luxe Resort
Destinace: Turecko
Zvolte termín:

  Golfový balíček 7 / 7 unlimited golf + All Inclusive

  Tour info
  Ubytování: Cornelia De Luxe Resort
  Destinace: Turecko
  Zvolte termín:

   Golfový balíček 7/3 All Inclusive

   Tour info
   Ubytování: Cornelia De Luxe Resort
   Destinace: Turecko
   Zvolte termín:

    Golfový balíček 7 / 3 s all inclusive

    Tour info
    Ubytování: Cornelia De Luxe Resort
    Destinace: Turecko
    Zvolte termín:

     Golfový balíček 7nocí s Unlimited golfem a all inlcusive

     Tour info
     Ubytování: Cornelia De Luxe Resort
     Destinace: Turecko
     Zvolte termín:

      Blízká a partnerská hřiště

      • Tat golf course

       Tat je charakterizováno fairwayemi podél moře s mírným osvěžujícím vánkem a krásnými výhledy na pohoří Taurus. Je tvořeno třemi devítijamkovými hřišti Tat Mediterraen (par 36, 3.088 m, HCP 28/36), Tat Forest (par 36, 2.968 m, HCP 28/36) a Tat River (par 36, 3.104 m, HCP 28/36). První dvě jsou charakterizována kopcovitým rázem a vyvýšenými fairwayemi s množstvím vodních překážek včetně...
       Detail
       Tat golf courseTat golf course
      •  
      • Cornelia Faldo

       Cornelia  je hřiště, které designoval Nick Faldo. Sestává ze 3 devíti-jamkových hřišť, jejichž kombinací vznikají 3 osmnáctky:  Princ (par 72,6.373 m, HCP 28/36), Queens (par 72,6.411 m, HCP 28/36) a Kings (par 72,6.324 m, HCP 28/36). Hřiště jsou propracovaná do posledního detailu a jsou charakterizována nádhernými fairwayemi a rozlehlými greeny. Hra na tomto hřišti patří k nezapomenutelným zážitkům. 
       Detail
       Cornelia FaldoCornelia Faldo
      •  
      • National Golf Club

       National Golf Club (par 72, délka 6.232 m, HCP 28/36) –  nejstarší 18 jamkové hřiště v Beleku je nejobtížnějším, ale zároveň i jedním z nejkrásnějších v Beleku. Hřiště je jemně zvlněné a vine se mezi borovicemi a eukalypty. Z fairwayí jsou nádherné pohledy na zasněžené vrcholky Taur.
       Detail
       National Golf ClubNational Golf Club