Carrossa Hotel

Carrossa Hotel Carrossa Hotel Carrossa Hotel Carrossa Hotel Carrossa Hotel
Carrossa Hotel Carrossa Hotel
Luxusní hotel disponuje sezónním venkovním bazénem, fitness centrem a lázeňským a wellness centrem.
Hotel má prvotřídní restauraci, zahradu, saunu a hammam. 
Hotelové pokoje jsou zařízeny v klasickém designu s moderními prvky a jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou.
Nový 5 hvězdičkovém hotel na Mallorce se nachází na severovýchodě Mallorky na písečných kopcích Levantu, nedaleko od romantického města Artà a jeho okolních zátok od Alcúdie po Cala Millor, v bízkosti několika golfových hřišť.Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Canyamel Golf

  Canyamel (par 73, 6.107 m, 28/36) - hřiště je náročné s mnoha bunkry a vodními překážkami.  Patří k  nejlepším na Mallorce. První devítka je zvlněná a nabízí nádherné výhledy na moře. Druhá devítka je rovinatá avšak s vodními překážkami.    
  Detail
  Canyamel GolfCanyamel Golf
 •  
 • Capdepera golf

  Capdepera (par 72, 6.045 m, 28/36) - rozmanité hřiště je zasazené do nádherné krajiny se stržemi a skalami, což poskytuje překrásné panoramatické výhledy. Hřiště lemují olivové háje, je tu vybudováno 6 umělých jezer. Greeny jsou náročné a fairwaye spíše úzké. Známá je 15.jamka, která je považována za nejlepší na ostrově.
  Detail
  Capdepera golfCapdepera golf
 •  
 • Alcanada golf

  Alcanada (par 72, 6.003 m, 33/35) - hřiště, které navrhl Robert Trent Junior, bylo otevřeno v roce 2003. Leží uprostřed borových lesů a olivových hájů přímo u moře a nabízí překrásné výhledy. Hřiště je světově uznávané a golfové časopisy  ho řadí na přední příčky v Evropě.
  Detail
  Alcanada golfAlcanada golf