Bonalba Alicante****

Bonalba Alicante****Bonalba Alicante****Bonalba Alicante****Bonalba Alicante****Bonalba Alicante****
Bonalba Alicante****Bonalba Alicante****

Poloha: Hotel Bonalba Golf leží v jedné z nejluxusnějších oblastí na pobřeží Costa Blanca ve vzdálenosti 3 km od nádherných pláží. Nejbližší letiště v Alicante je vzdáleno 20 km, centrum Alicante potom cca 10 km. Pouhých 200 metrů od hotelu leží golfové hřiště Bonalba golf. Další hřiště Font del Llop Golf Resort je vzdáleno  cca30 km.

Hotel: Exkluzivní hotel je zaměřen na nejvyšší úroveň svých služeb. K dispozici je restaurace,  kavárna a jídelna, zahrada s venkovním bazénem1.200 m2, SPA (turecké lázně, sauna, krytý bazén) a posilovna. Wifi je ve společenských prostorách zdarma, stejně jako kabelové připojení na pokojích. Hotel poskytuje kyvadlovou dopravu na letiště, do centra Alicante a na pláže.

Ubytování: klimatizované pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, minibarem, trezorem, telefonem. V koupelnách je župan a fén. Balkóny jsou orientovány směrem k bazénu nebo s výhledem na hory.


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Font del Llop Golf Resort

  Font del Llop Golf Resort (Par 72, 5.864 m, HCP 28/36), které bylo otevřeno v roce 2010, připomíná charakterem skotská hřiště. Je z dílny Američanů Blake Stirling a Marco Martín. Hřištěm s nádhernými scenériemi protéká říčka, která spojuje 5 velkých jezer. Fairwaye, které se svažují do údolí, vybízejí k technické hře, každý green má svůj vlastní charakter. Hřiště je určeno pro hráče všech úrovní....
  Detail
  Font del Llop Golf Resort Font del Llop Golf Resort
 •  
 • Bonalba Golf Course

  Bonalba (par 72, 6367 m, HCP 36/36) - 5 velkých jezer, které ovlivňují hru na 7 jamkách a  spousta bunkrů vyžadují strategické rozhodování  při každém odpalu. Hřiště je domovem mnoha profesionálních turnajů. Ročně se na něm vystřídá na 60.000 gofistů, což mluví samo za sebe.
  Detail
  Bonalba Golf CourseBonalba Golf Course