BO Hotel PALAZZO

Aktuální nabídka 4 zájezdů
BO Hotel PALAZZOBO Hotel PALAZZOBO Hotel PALAZZOBO Hotel PALAZZOBO Hotel PALAZZO
BO Hotel PALAZZOBO Hotel PALAZZO

Poloha

Centrum Poreče, istrijský poloostrov. Golf Club Adriatic je vzdálen 35 minut jízdy autem, Golf Club Trieste a Lipica 50 minut.  Vzdálenost z Parahy je 820 km a z Brna 670 km.

Hotel

Nejstarší hotel v Poreči je skutečnou perlou mezi hotely na Istrii. Hotel byl postaven již roce 1910 a byl určen pro bohatou aristokratickou společnost.V roce 2009 byl zcela zrekonstruován a nyní představuje spojení prvotřídního pohodlí s elegancí. Hotel leží v centru historického jádra Poreče a nabízí výhledy na ostrov Sv.Nikola a historické památky města. K dispozici je restaurace, kavárna, 3 bary, venkovní bazén, lázně, WiFi.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Classic -

 


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 3 / 2

Tour info
Ubytování: BO Hotel PALAZZO
Destinace: Chorvatsko
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

 • Golf Club Lipica

  Golf Club Lipica - devítijamkové hřiště (par 37, 3.163 m) je vloženo do krásné krasové krajiny, kde se hraje ve stínu stoletých líp a dubů v mírném středomořském klimatu. Greeny jsou otevřeny po celý rok. Hřiště bylo zprovozněno v roce 1989 dle návrhu slavného projektanta Donalda Haradineho. V bezprostřední blízkosti se nachází domov ušlechtilých koní lipicánů, jehož historie se datuje...
  Detail
  Golf Club LipicaGolf Club Lipica
 •  
 • Golf Club Adriatic

  Golf Adriatic - profesionální golfové hřiště Golf Adriatic s parem 72 měří 6360 metrů.  Vzhledem k umístění poblíž moře může hrát velkou roli stejně jako u ostatních podobných hřišť vítr, bunkry jsou strategicky umístěny a greeny lehce zvlněny. Hřiště perfektně splynulo s krajinou a je charakterizováno přírodními jezírky se skálami a stále zelenou vegetací typickou...
  Detail
  Golf Club AdriaticGolf Club Adriatic
 •  
 • Golf Club Trieste

  Golf Club Trieste je příjemné hřiště (par 70, 5.575 m), které leží mezi Adriatickým mořem a Alpami na mimořádném slunném místě, pár kilometrů od centra Terstu. Hřiště bylo otevřeno již v roce 1955. Fairwaye jsou lemovány lesem, greeny jsou velmi rychlé. Při hře je třeba počítat s větrem od moře.
  Detail
  Golf Club TriesteGolf Club Trieste